PROTIDEŠŤOVÁ ŽALUZIE HLINÍKOVÁ - VZDUCHOTECHNIKA KLIMATIZACE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PROTIDEŠŤOVÁ ŽALUZIE HLINÍKOVÁ

 
 
 

PROTIDEŠŤOVÁ ŽALUZIE HLINÍKOVÁ
VYRÁBÍME  I  ATYPICKÉ  ROZMĚRY

 
 


Výroba a prodej protidešťových žaluzií, včetně výroby žaluzií atypických rozměrů. Cena žaluzií s rozměry neuvedenými v tabulce se počítá od nejbližšího většího rozměru. Cenu žaluzií z jiných materiálů zašleme na vyžádání. Tabulkový rozměr protidešťové žaluzie je rozměrem otvoru, do kterého se žaluzie vkládá. Skutečný rozměr protidešťové žaluzie je o 5-10 mm menší,  než je tabulková hodnota. Rozměr A je vždy šířka žaluzie(vodorovně) a rozměr B je vždy výška žaluzie (svisle). Protidešťové žaluzie vyrábíme z hliníkových profilů. Žaluzie větších rozměrů jsou dělené.
    Žaluzie mohou být vybaveny jemnou plastovou mřížkou proti hmyzu, nebo kovovou pozinkovanou mřížkou proti ptákům. Protidešťové žaluzie dodáváme bez pozedního rámu, který na přání nahrazujeme pozedními plechy přinýtovanými k rámu žaluzie. Tyto plechy dodáváme k protidešťovým žaluziím zdarma.

 
 

PŽAL

 
 
 
 

Při poptávce nebo objednávce prosím udávejte první rozměr šířka a druhý rozměr výška. SP-síť proti ptákům nebo hlodavcům.  SH - síť proti hmyzu.
CENA NA POPTÁVKU

____________________________________________________________________________________

 
 
 

Mobil:  605 352 797
e-mail:  vztrk@seznam.cz 
 
 


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky