PROTIHLUKOVÉ ŽALUZIE - VZDUCHOTECHNIKA KLIMATIZACE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PROTIHLUKOVÉ ŽALUZIE

 

Protihlukové žaluzie SWG se používají jako koncové prvky pro vzduchotechnická zařízení k útlumu vzduchu při distribuci vzduchu.

Provedení
Protihlukové žaluzie SWG mají dvě řady pevných lamel vyplněných minerální vlnou s dodatečnou ochranou z netkané skleněné textilie. Na vnitřní straně protihlukové žaluzie je osazena ocelová síťka proti ptákům. Celá konstrukce  je standardně zhotovena z pozinkované oceli. Na objednávku lze zhotovit barevné provedení RAL nebo speciální provedení z hliníku či nerez oceli.

 

Projekční doporučeníPokud je nezbytná množstevní regulace průtoku vzduchu se současným útlumem hluku, pak doporučuje se  použití  protihlukové  žaluzie  SWG s vícelistou regulací.
V případě inst alace v místě vystaveném bezprostřednímu vlivu povětrnostních podmínek se doporučuje použití žaluzie PS s lamelami vyplněnými polyuretanovou pěnou (za účelem minimalizace vlivu tepelných mostů).

Montáž

Protihluková žaluzie SWG s instalovanou vícelistou regulací

Protihlukové žaluzie SWG se instalují do stavebního otvoru šrouby přes otvory v rámečku žaluzie (otvory pro nezávislou přípravu na stavbě) nebo zazděním (do pozedního rámu).


 

.
.
.

Výběr SWG

 
 

____________________________________________________________________________________

 
 

Mobil:  605 352 797
e-mail:  vztrk@seznam.cz 
 


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky